Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

5 listopada 2020

Bank BNP Paribas z edukacyjną misją w szkołach

0 504

Pracownicy Banku BNP Paribas poprowadzą warsztaty edukacji finansowej dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Od połowy września zainteresowane szkoły mogą zgłaszać chęć udziału w spotkaniach, które bankowi eksperci poprowadzą online. Warsztaty dla dzieci i młodzieży są jednym z elementów tegorocznej inicjatywy Banku „Misja edukacja”.

Edukacja finansowa to pierwszy i zasadniczy krok do przemyślanych i bezpiecznych decyzji finansowych. Dlatego podejmujemy konkretne działania, aby przybliżać – nie tylko dorosłym, ale także dzieciom i młodzieży – wiedzę o pieniądzu, oszczędzaniu i planowaniu wydatków, pomagamy zrozumieć zasady działania produktów i usług bankowych – mówi Małgorzata Witkowska Kierownik Zespołu Trade Marketingu i Innowacji Banku BNP Paribas.

POLECAMY

Eksperci Banku BNP Paribas przygotowali cykl warsztatów online dla uczniów szkół podstawowych i średnich, mających na celu kształtowanie kompetencji z obszaru finansów i przedsiębiorczości. Zainteresowane szkoły mogą kontaktować się z najbliższym oddziałem Banku BNP Paribas, aby umówić zdalne lekcje dla swoich uczniów.

Lista oddziałów banku tu bnpparibas.pl

Tematy warsztatów dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku 10-15 lat:

  • Historia pieniądza
  • Wirtualny pieniądz
  • Budżet domowy

Tematy warsztatów dla młodzieży ze szkół średnich w wieku 15-19 lat:

  • Finanse w życiu osobistym
  • Kariera w korporacji
  • Zakupy online

Więcej informacji.

Przypisy